Administrativni poslovi

Objavljeno: 10.08.2022. 12:30

Porsche leasing d.o.o. traži student/ice za administrativne poslove

STUDENT/ICA za rad na administrativnim poslovima

Opis posla

  • Unos podataka u operativni sustav
  • Kontrola zaprimljene dokumentacije
  • Slanje dokumentacije partnerima
  • Komunikacija sa trgovcima glede dostave dokumentacije
  • ostale administrativne poslove

Što očekujemo:

  • volja i želja za radom
  • organiziranost, pedantnost i urednost
  • odgovornost prema zadacima i sredstvima za rad
  • rad na puno radno vrijeme

Nudimo:

  • satnica: 35  kn
  • radno vrijeme: 08:00 sati do 16:30 sati od ponedjeljka do četvrtka,

petkom od 08:00 sati do 14:00 sati

  • planirani početak rada: 19.09.2022
  • rad u mladom i dinamičnom timu u aktivnom okruženju

Napomena:

Molim da se prijave isključivo studenti s vlastitim studentskom ugovorom (prednost: SC Zagreb) sa studentskim pravima do kraj godine ili duže.

Svoj životopis sa fotografijom na hrvatskom jeziku molimo dostavite na e-mail iva.paukovic@porsche.hr i milena.sucko@porsche.hr najkasnije do 05.09.2022. godine

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)