Poduka

Objavljeno: 28.07.2022. 07:35

MAESTRAL d.o.o. traži studente/ice za poduku engleskog jezika po Helen Doron metodi

Vrsta posla: učitelj/ica Engleski jezik

Adresa obavljanja posla: Zagrebačka Ulica 26, 10430 Samobor

Početak i očekivano trajanje posla: 20.8.2022-20.6.2023

Radno vrijeme: 13:00-21:00, ili 15:00-19:30

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putne troškove, telefon, međunarodni certifikat učenje Helen Doron metodu

Opis posla: učit djecu od 2-19 Engleski
- odlično znanje engleskog jezika - što manji naglasak
- spremnost na učenje Helen Doron metode
- zabavna osoba koja voli djecu, kreativnost, odlične komunikacijske vještine, strpljivost, empatičnost, pozitivnost, pouzdanost, dosljednost, poštenje, motiviranost

Ako vidite sebe u ovoj listi - molimo Vas da pošaljete životopis i motivacijsko pismo na engleskom jeziku.

Ostale napomene i uvjeti: ovo je škola koja traje cijelu školsku godinu, koja je after-school program. Znači priprema za nastavu od 13:00-17:00. 17:00 – do dogovoreni termin (naj kasnije 21).  Vikendom se ne radi jedino ako želite i ima potražnju za to.  Ako ste bolesni, taj dan se dogovorite s roditeljima za nadoknadu. Posao je u Samobor. Ako putovate iz Zagreba s busom/Samoborček onda Vam treba neki sat vremena, ili 45 min s express bus.

Molim Zamolbu da bude na engleskom jeziku.

Način i kontakt za prijavu studenata: samobor@helendoron.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)