Rad u skladištu

Objavljeno: 29.07.2022. 13:39

Narodne novine d.d. traže studente/ice za rad u središnjem logističko-distributivnom centru na poslovima komisioniranja školskih udžbenika

Vrsta posla: KOMISIONIRANJE ŠKOLSKIH UDŽBENIKA

Mjesto i adresa obavljanja posla: ZAGREB, SAVSKI GAJ XIII.PUT BR.6

Početak i očekivano trajanje posla: 08.08.-30.09.2022. ILI PO POTREBI

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 KN

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: RAD U SKLADIŠTU NA PAKETIRANJU ŠKOLSKIH UDŽBENIKA, RADNIH BILJEŽNICA, ŠKOLSKOG PRIBORA, PRIPREMA ZA DISTRIBUCIJU I OTPREMU DO KUPCA

Radno vrijeme: 06.00-14.00h i 14.00-22.00h

Ostale napomene i uvjeti: MOLIMO DA SE PRIJAVE STUDENTI/CE KOJI SU U MOGUĆNOSTI RADITI U KONTINUITETU MINIMALNO MJESEC DANA

Način i kontakt za prijavu studenata: NA E-MAIL LjudskiPotencijali@nn.hr ili na br.tel. 091/230-8811 s napomenom u predmetu/subjectu „KOMISIONIRANJE ŠKOLSKIH UDŽBENIKA“

Prijava pozivom na +385912308811
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)