Prodajni agent/ica

Objavljeno: 01.08.2022. 13:30

Keycomms d.o.o. traži studente/ice za posao - Sales Agent (m/ž)

Vrsta posla: Sales Agent

Adresa obavljanja posla: Trsatska ulica 2c

Početak i očekivano trajanje posla: 22. kolovoza, na duže vrijeme

Radno vrijeme: po dogovoru (od ponedjeljka do petka, maksimalno 8 sati dnevno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: KeyComms traži osobu na poziciji Sales Agenta

Tvoji radni zadaci:

  • svakodnevna komunikacija putem telefona i emaila s novim i postojećim klijentima
  • predstavljanje naših usluga i poizvoda
  • vođenje računa klijenata
  • napredna tehnička podrška u korištenju sofisticiranih platformi za trgovanje

Što očekujemo:

  • iskustvo je poželjno, ali nije uvjet
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika (C1/C2)
  • strast za prodaju
  • poznavanje drugih stranih jezika je prednost
  • energičnost i neovisnost u radu
  • izražene komunikacijske sposobnosti
  • predznanje o trgovanju i financijskim instrumentima (poželjno)

Što nudimo:

  • plaćenu edukaciju
  • iznimno visoke bonuse na osnovnu plaću
  • mogućnost uvećavanja osnovne plaće nakon 2 mjeseca rada
  • prodajne treninge
  • rad s mladim i talentiranim individualcima
  • rad u timskoj i prijateljskoj atmosferi
  • plaćeni teambuilding
  • neradne vikende

Posebna znanja i vještine: prodajne vještine, komunikacijske vještine, znanje na računalu

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis i zamolbu na hrvatskom ili engleskom jeziku na email adresu jobs@key-comms.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)