Sport Vision - Call centar

Objavljeno: 01.08.2022. 13:30

Opis posla: korisnička služba, komunikacija sa kupcima preko telefona ili mail-a, call centar.

Naručitelj (poslodavac): Sport Vision d.o.o.

Šifra naručitelja: 541680

Vrsta posla: rad u dućanu

Mjesto obavljanja posla: Sport Vision, Bani 75, Buzin, Call centar

Početak i očekivano trajanje posla: 02.08.2022.-11.09.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 kn

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 5

Opis posla: korisnička služba, komunikacija sa kupcima preko telefona ili mail-a, call centar

Posebna znanja i vještine: informatička pismenost

Radno vrijeme: u smjenama, po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: molim kao prijavu poslati životopis i naznačiti za „Web“

Način i kontakt za prijavu studenata: student@sportvision.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)