Administrativni poslovi

Objavljeno: 09.08.2022. 12:30

Vision compliance d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Adresa obavljanja posla: Ulica Republike Austrije 23, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, na duži period

Radno vrijeme: 6 do 8 sati

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):30,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Konzultant za pravne poslove i usklađenost (m/ž), Zagreb, Hrvatska

Imamo otvoreno mjesto za motiviranog pojedinca s diplomom pravnog fakulteta (možete nam se javiti i ako niste još diplomirali), orijentiranog na detalje, željnog učenja, razvoja i specijalizacije u određenom području prava. Ovo je radno mjesto za osobu koja je voljna i otvorena učiti i istraživati područja prava i pravna pitanja koju su nepoznata, može raditi pod pritiskom i organizirati prioritete, kao i pokazati analitičko i logično zaključivanje.

Posebna znanja i vještine:

• Otvorenost za učenje i specijalizaciju u novim, nepoznatim područjima zakona i propisa

• Sposobnost rada na nekoliko projekata, zadržavajući kvalitetu i rokove, određivanje prioriteta posla uz minimalan nadzor

• Kritičko i analitičko razmišljanje

• Pouzdanost, discipliniranost i proaktivnost u radu

• Dobre pregovaračke vještine i sposobnost identificiranja i rješavanja problema, korištenjem fleksibilnog prilagodljivog pristupa

• Izvorni govornik hrvatskog s odličnim znanjem engleskog jezika, sposobnost jasnog i direktnog komuniciranja s klijentima (pismeno i usmeno)

• Znati kako učinkovito komunicirati putem pisanja, stvarati dokumente prema prihvaćenim formatima i lektorirati

• Izvrsne međuljudske komunikacijske vještine

• Napredno poznavanje Microsoft Officea (Word, PowerPoint i Excel)

• Važeća vozačku dozvolu B kategorije

Vaše svakodnevne odgovornosti bile bi:

• Izvršavanje zadataka prema uputama mentora

• Istraživanje u svrhu specijalizacije u određenim područjima prava (npr. zaštita

potrošača, pravo tržišnog natjecanja, regulacija medicinskih uređaja)

• Konstantno usavršavanje znanja o zakonskoj regulativi u Hrvatskoj i na

tržištima u regiji za pojedina područja prava

• Konstantno praćenje novosti vezanih uz pojedina područja prava i klijente koji

imaju značaj i utjecaj na pravni aspekt uređenja unutarnjih i vanjskih pravnih

odnosa

• Izgradnja dugoročnih poslovnih odnosa s Partnerima i Klijentima

• Izrada, priprema i revizija ugovora i internih politika klijenata na dnevnoj bazi

• Analiza ankete i pribavljanje podataka i dokumenata vezanih uz tekuće

projekte,

• Kontinuirana samo edukacija osobnim doprinosom i odgovornim korištenjem

izvora znanja koje osigurava tvrtka

Što nudimo:

• Pozicija s mogućnošću napredovanja i razvoja te specijalizacije

• Puno radno vrijeme uz plan razvoja karijere

• Odlično radno okruženje

• Interni i eksterni obrazovni programi

• Mogućnost povremenog rada od kuće

• Okruženje pogodno za kućne ljubimce

• U nizu raznih pogodnosti, uz sustav nagrađivanja, obećavamo da nećemo zaboraviti Vaš rođendan

Ostale napomene i uvjeti:

Vision Compliance je konzultantska tvrtka koja pomaže brojnim malim i srednjim tvrtkama, poduzetnicima, multinacionalkama i F500 kompanijama u njihovim svakodnevnim izazovima, ali i u velikim poslovnim pothvatima. Na našoj strani imamo specijalizirano znanje i praktično iskustvo. Naši klijenti dolaze iz maloprodajnog sektora, IT-a, zdravstvene industrije. Prodaja robe široke potrošnje, prehrana, teleoperateri, automobilska industrija, razvoj softvera (AI, aplikacije), inovativne tehnologije, farmaceutska industrija, ljekarne i specijalizirane trgovine, financije.

Način i kontakt za prijavu studenata: contact@visioncompliance.eu

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)