Rad u pozivnom centru

Objavljeno: 03.08.2022. 11:26

Addiko bank d.d. traži studente/ice za posao – Agent/ica u pozivnom centru naplate

Vrsta posla: Agent u pozivnom centru naplate

Mjesto i adresa obavljanja posla: Slavonska avenija 6, Avenija Dubrava 43, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn – 36kn (+bonusi)

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

 -Telefonsko kontaktiranje klijenata dužnika u svrhu naplate potraživanja.

-Administracija poziva

-Prikupljanje i evidentiranje povratnih informacija i dogovora s klijentima

Posebna znanja i vještine:

-Izražene komunikacijske vještine

-Marljivost i ambicioznost

-Orijentiranost prema uspjehu i ostvarenju ciljeva

-Planiranje i organizacija

-Sposobnost utjecanja na druge i rješavanje problema

-Pouzdanost

Radno vrijeme: 8-16, 5 dana u tjednu

Ostale napomene i uvjeti:

-Studenti i apsolventi s aktivnim studentskim pravima i valjanom iskaznicom SC-a

-Raspoloživost za rad u smjeni od 8 sati svih 5 dana u tjednu

-Mogućnost rada na duži period

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka: https://addiko-bank-cro.talentlyft.com/jobs/agent-u-pozivnom-centru-student-mz-jmZ

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)