Razni poslovi

Objavljeno: 03.08.2022. 13:27

Kaos d.o.o. traži studente/ice za rad na pripremama za snimanje

Vrsta posla: rad na pripremama za snimanje

Mjesto i adresa obavljanja posla:  Novi Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla:  Posao na filmu, scenografija.

Svakodnevno od 24.8. do Nove godine, vikendi slobodni, redovita isplata svaki mjesec.

Prednost apsolventi filmske struke.

Molimo da se jave kandidati slobodni isključivo tijekom CIJELOG tog razdoblja.

Očekujemo:

-točnost dolazaka (7 ujutro) i minimum izostanaka uz najavu i odobrenje

-poštivanje hijerarhije

-osnovno tehničko znanje (upotreba bušilice, penjanje na ljestve, fizička kondicija jer je povremeno potrebno i nositi teže stvari)

-entuzijazam

-brzinu i spretnost, inteligenciju i koncentriranost

-društvenost i komunikaciju s filmskom ekipom (nema solo igrača, timski rad)

-bonus je vozačka dozvola i upravljanje kombi vozilom

Nudimo:

-rad u profesionalnoj filmskoj ekipi

-redovitu isplatu

-brzo usvajanje znanja

-rad u odličnoj atmosferi, podršku i veselo okruženje

-mogućnost napredovanja i nastavka rada

Satnica 40 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:  rad na pripremama za snimanje i fizički rad

Posebna znanja i vještine:  kolegijalnost, slušanje uputa.

Radno vrijeme: svaki radni dan od 8 do 18 h, pauza 1 sat

            Način i kontakt za prijavu studenata:  mailom na kaos@kaos.hr, nakon toga razgovor preko web video aplikacija sa uzim izborom kandidata

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)