Razni poslovi

Objavljeno: 03.08.2022. 13:27

Auto Hrvatska d.d. traži studente/ice za fizičke poslove i rad u skladištu

Vrsta posla: bacanje/iznošenje arhivske građe (registratora)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Radnička cesta 182

Početak i očekivano trajanje posla: 08.08. i 09.08. od 8,00 do 16,00 sati

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/sat

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: bacanje/iznošenje arhivske građe (registratora)

Radno vrijeme: 8-16 sati

Ostale napomene i uvjeti:-Zbog kratkog roka molimo prijavu telefonom što prije. Hvala!

Način i kontakt za prijavu studenata: 098/ 617 570

Vrsta posla: Rad u skladištu rezervnih dijelova za gospodarska vozila

Mjesto i adresa obavljanja posla: Hrvatski Leskovac, Zastavnice 25c

Početak i očekivano trajanje posla: početak rada po dogovoru tijekom kolovoza,, mogućnost rada na dulji vremenski period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn

Opis posla: Skladištenje rezervnih dijelova za gospodarska vozila

Radno vrijeme: Od 8 do 16 sati, uz mogućnost izostanaka radi polaganja ispita

Ostale napomene i uvjeti: Početak rada tijekom kolovoza, po mogućnosti što ranije

Način i kontakt za prijavu studenata: Molimo zainteresirane se prijave na ljudski.potencijali@autohrvatska.hr

U prijavi staviti predmet studentski rad, naznačiti ime i prezime, naziv i godinu studija te broj mobitela

Prijava pozivom na +38598617570
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)