Suradnik/ica u istraživanju (m/ž)

Objavljeno: 03.08.2022. 14:28

Društvo za oblikovanje održivog razvoja traži studenta/icu za posao - Suradnik/ca u istraživanju

Vrsta posla: suradnik/ica u istraživanju (m/ž)

Adresa obavljanja posla: Grad Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 29. kolovoza – 16. rujna 2022. Studenti će prije odlaska na teren obavezno morati odraditi radionicu s koordinatorom terena.

Radno vrijeme: Fleksibilno (ponedjeljak – subota)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 65 kn po anketi

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Tražimo studentice i studente za provođenje anketnog upitnika o energetskom siromaštvu. Istraživanjem se nastoji utvrditi situacija vezana uz energetsko siromaštvo u Gradu Zagrebu te odrediti položaj Zagreba u nacionalnom i međunarodnom kontekstu. Istraživanje se provodi metodom ankete u kućanstvima ispitanika pomoću tableta/pametnih telefona (Computer Assisted Personal Interview - CAPI). Istraživanje koordinira DOOR, u sklopu provedbe tehničke pomoći za Grad Zagreb, koja je osigurana putem poziva Energy Poverty Advisory Hub (https://energy-poverty.ec.europa.eu/index_en). Podaci prikupljeni istraživanjem doprinijet će boljem razumijevanju trenutnog stanja energetskog siromaštva na administrativnom području Grada Zagreba, a time i kvalitetnijoj izradi gradskog Programa za ublažavanje energetskog siromaštva.

Posebna znanja i vještine:

Redovite i izvanredne studente/ice završnih godina (diplomskog studija) sociologije, psihologije i srodnih studija ustrojenih u području društvenih znanosti

Motiviranost za rad u području održivog razvoja i klimatskih promjena

Iskustvo rada u navedenom području te u provođenju (kvantitativnih) istraživanja u društvenim znanostima je prednost, ali ne i uvjet

Ostale napomene i uvjeti: Prijava mora sadržavati životopis na hrvatskom jeziku

Detaljan trening te osposobljavanje za rad od strane DOOR-ovih stručnjaka prije početka terenskog istraživanja – koji će se održati uživo

Rad u interdisciplinarnom timu

Tehničku potporu tijekom provedbe terenskog istraživanja i administracije

Stjecanje relevantnog radnog iskustva u prepoznatoj organizaciji za bavljenje pitanjima održivog razvoja i klimatskih promjena

Fleksibilno radno vrijeme i samoorganizaciju u izvršavanju radnih zadataka

Priliku doprinijeti boljem razumijevanju i ublažavanju energetskog siromaštva u Zagrebu i Hrvatskoj

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave se dostavljaju na prijave@door.hr najkasnije do 22. kolovoza 2022. godine

Sadržaj prijave mora biti naslovljen: „Studentski posao: Anketiranje kućanstava u Gradu Zagrebu u kolovozu i rujnu 2022.“

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)