Administrativni poslovi

Objavljeno: 12.08.2022. 12:31

Cargo-partner d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: administrativni poslovi

Adresa obavljanja posla: Zagreb, Slavonska avenija 1b

Početak i očekivano trajanje posla: 01.09.2022.g., 6 mjeseci

Radno vrijeme: puno radno vrijeme, pon-pet 08:00-16:00 sati

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): =35,00 Kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: razni administrativni poslovi u odjelu cestovnog transporta (priprema dokumentacije, arhiviranje, unos podataka u poslovni sustav poslodavca)

Posebna znanja i vještine: prometna struka (dovoljno na srednjoškolskoj razini), rad na računalu i korištenje engl. jezika u govoru i pismu (provodit će se testiranje rada na računalu i poznavanja engl. jezika)

Ostale napomene i uvjeti: student/ica zadnje godine pred-diplomskog ili diplomskog studija

Način i kontakt za prijavu studenata: isključivo mailom na: hrvoje.tomic-babic@cargo-partner.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)