Autoklub Siget

Objavljeno: 25.08.2022. 08:24

Autoklub Siget traži studente/ice za rad na radnim mjestima: pozivni centar, dočekivanje stranaka i ispomoć u kafiću.

Naručitelj (poslodavac): AUTOKLUB SIGET

Šifra ili OIB naručitelja: 30716520726

Vrsta posla: RAD U POZIVNOM CENTRU

Mjesto i adresa obavljanja posla: SIGET 17, ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 01.09.2022. – 01.09.2023.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00KN

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla: preuzimanje dolaznih poziva, uspostavljanje odlaznih poziva prema članovima u svrhu ostvarivanja članskih pogodnosti, unos rezervacija

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, elokventnost, informatička pismenost

Radno vrijeme: 8:00 do 16:00

Ostale napomene i uvjeti: dodatna financijska stimulacija prema realizaciji

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail ida.posavec@aksiget.hr

Vrsta posla: DOČEKIVANJE STRANAKA

Opis posla: dočekivanje stranaka na ulazu, upućivanje istih na službe koje izvršavaju traženu uslugu, po potrebi i dostava dokumentacije vanjskim partnerima na području Grada Zagreba.

Radno vrijeme: 9:00 do 17:00

Vrsta posla: rad u internom kafiću

Opis posla: posluživanje stranaka u internom kafiću AK Siget.

Posebna znanja i vještine: nasmijanost, ljubaznost, empatičnost, komunikativnost, multitasking, snalaženje u trenucima gužve i povećanog obujma posla

Radno vrijeme: 8:00 do 16:00 sati, svaka druga subota prema potrebi. Nedjelja neradna.

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail mijo.babic@aksiget.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)