Telefonsko anketiranje

Objavljeno: 29.09.2022. 12:18

Promocija plus d.o.o. traži studente/ice za telefonsko anketiranje

Vrsta posla: Telefonsko anketiranje

Mjesto i adresa obavljanja posla: Rad od kuće

Početak i očekivano trajanje posla: 3.10. – 31.10.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:  Telefonsko anketiranje/ rad od kuće

Posebna znanja i vještine:  poznavanje rada na računalu, komunikativnost, odgovornost prema preuzetom poslu, raspoloživost minimalno 3 x tjedno

Radno vrijeme:  PON-PETAK: 14:00 – 20:00 h, SUBOTA 10-15 h

Ostale napomene i uvjeti: Molimo uz prijavu u mailu poslati CV sa kontakt podacima i navesti od kada možete početi s radom.

Način i kontakt za prijavu studenata:  Napisati u subject "Telefonsko anketiranje" dokumenti@promocija-plus.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)