Korisnička podrška

Objavljeno: 06.10.2022. 10:14

Electus usluge d.o.o. traže veći broj studenata (m/ž) za korisničku podršku na njemačkom jeziku.

Šifra ili OIB naručitelja: OIB: 24535211509.

Adresa obavljanja posla: opcija remote rada ili iz ureda u Zagrebu.

Početak i očekivano trajanje posla: početak u listopadu, trajanje po dogovoru.

Radno vrijeme: smjene od minimalno 4 sata u rasponu između 8:00 h i 22:00 h.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 42,19 kn/h (5,60 EUR/h).

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): naknada za rad od kuće; uvećanja za rad nedjeljom i blagdanom, uvećanje za prekovremene i noćni rad + bonus za noćnu smjenu.

Opis posla: pružanje korisničke podrške na njemačkom jeziku, bez prodaje.

Posebna znanja i vještine: minimalno B2 razina znanja njemačkog jezika, a poželjno C1; komunikativnost, odgovornost.

Ostale napomene i uvjeti: Uvjet je izvrsno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu.

Način i kontakt za prijavu studenata:  Prijave putem linka: https://karijere.electus.hr/o/qZJagN.

U slučaju nejasnoća ili dodatnih pitanja, možete se javiti na kresimir.matijevic@electus.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)