Razni poslovi

Objavljeno: 29.09.2022. 12:18

Intesa Sanpaolo international value services d.o.o. traži studenta/icu za posao - Student u ICT Architecture, Governance and Methodology timu (m/ž)

Vrsta posla: Student u ICT Architecture, Governance and Methodology timu (m/ž)

Adresa obavljanja posla: Radnička cesta 44, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: kraj listopada, na duži period

Radno vrijeme: po dogovoru, puno ili pola radnog vremena, unutar smjena od 8 do 17 sati

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

-sudjelovanje u razvijanju odgovarajućih procedura i praksi

-pružanje podrške u implementaciji i postavljanju procedura

-upoznavanje s područjem i postojećim praksama, usvajanje i primjena novih znanja

Posebna znanja i vještine:

-Student/ica 4. ili 5. godine:

Ekonomski fakultet, smjer Menadžerska informatika

Fakultet elektrotehnike i računarstva

Prirodoslovno-matematički fakultet, smjer Matematika

Fakultet organizacije i informatike

-izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

-napredno poznavanje MS Office alata (Excel, Word, PowerPoint)

-interes za razvoj karijere u ovom području

-prethodno iskustvo studentskog angažmana na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijava putem linka: https://ivs.oneassessment.com/job/Student-in-ICT-Governance-m-f--6J1d7/apply

Vrsta posla: Student in ICT Governance (m/f)

Adresa obavljanja posla: Radnička cesta 44. Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: end of October/November, for a longer period

Radno vrijeme: full time or part time, from 8/9 a.m. to 4/5 p.m.

Opis posla: Your main tasks:

• participation in developing appropriate procedures and practices in relation to governance and planning function

• support implementation and establishment of different procedures

• cooperation in monitoring and supporting all actions regarding governance and planning

• familiarization with the ICT Governance practices

Candidate profile we are looking for:

  • 4th or 5th year student in:
    • Economy - Managerial Informatics
    • Faculty of Electrical Engineering and Computing
    • Faculty of Natural Sciences and Mathematics
    • Faculty of Organization and Informatics
  • excellent knowledge of written and spoken English
  • previous experience of student involvement in similar jobs is an advantage, but not a requirement
  • advanced user of MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • eagerness to learn and develop in this field

Način i kontakt za prijavu studenata: Please apply via link: https://ivs.oneassessment.com/job/Student-in-ICT-Governance-m-f--6J1d7

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)