Razni poslovi

Objavljeno: 04.10.2022. 08:12

Oikon d.o.o. traži studente/ice za poslove: Product designer (m/ž) // Emdedded Hardware Engineer (m/ž)

Vrsta posla: Product designer (m/ž)

Adresa obavljanja posla: Oikon d.o.o., Trg senjskih uskoka 1-2, 10 020 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: studeni 2022. do daljnjega i prema dogovoru

Radno vrijeme: prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 38 kuna

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: projektiranje 3D modela kućišta za uređaje koji se koriste u provođenju istraživanja te izrada istih koristeći 3D printer

Posebna znanja i vještine:

- iskustvo izrade 3D modela u CAD programima kao što su SolidWorks ili Fusion 360

- iskustvo korištenja 3D printera te poznavanje karakteristika materijala koji se koriste prilikom 3D printanja (ili želju za učenjem navedenog)

- iskustvo rada u timu

Ostale napomene i uvjeti: Nudimo mogućnost usavršavanja i napredovanja u struci, timski rad s entuzijastičnim i energičnim stručnim timom suradnika različitih profesionalnih usmjerenja i temeljnog obrazovanja, rad u poticajnoj atmosferi i fleksibilno radno vrijeme

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijava isključivo putem web obrasca na stranici: https://oikon.hr/hr/zaposljavanje/otvorena-radna-mjesta/

Vrsta posla: Emdedded Hardware Engineer (m/ž)

Opis posla: izrada prototipova uređaja koji se koriste za provođenje istraživanja

- iskustvo projektiranja PCB-a koristeći programe kao što su CircuitMaker/Fusion 360

- iskustvo rada s mikrokontrolerima, senzorima i aktuatorima

- poznavanje komunikacija: SPI, I2C, UART

- iskustvo lemljenja (ili želju za učenjem navedenog)

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)