Rad u skladištu

Objavljeno: 04.10.2022. 09:12

Tia partner d.o.o. traži studenta/icu za pomoćne poslove u skladištu i distribuciji

Vrsta posla: Pomoćni radnik u skladištu i distribuciji

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zaprešić

Početak i očekivano trajanje posla: 15.10.2022. – na dulji vremenski period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Izvršavanje radnji u svezi ambalaže i gotove robe (premještanje gotove robe, premještanje ambalaže sa neispravnih paleta, ulaganje boca, sortiranje ambalaže, sortiranje boca po odgovarajućoj ambalaži)

Sudjelovanje u procesu komisioniranja robe

Obavljanje poslova pomoćnog radnika na kamionu prilikom dostave robe sukladno potrebama posla

Obavljanje preuzimanja povratne ambalaže od kupca, evidentiranje na odgovarajućoj dokumentaciji te odgovornost za točnost između evidencije i fizičkog stanja ambalaže na kamionu

Posebna znanja i vještine:

Mogućnost rada na vlastiti studentski ugovor

Spremnost na rad 8h dnevno

Grupna i međuljudska djelotvornost, suradnja i timski rad

Odgovoran pristup radu te točnost i preciznost

Radno vrijeme: Rad u smjenama

Ostale napomene i uvjeti:

Tražimo studente za rad na duži vremenski period.

Način i kontakt za prijavu studenata: Ukoliko si zainteresiran/a, pošalji nam svoj životopis na mail nikolina.orsicek@molsoncoors.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)