Dostava eko voća, Zagreb

Objavljeno: 13.09.2022. 07:31
Opis posla: - dostava voća - dostava po Zagrebu od utorka do petka - utorkom se radi 10h, srijedom 12h, četvrtkom 10h i petkom 6h. - ponedjeljak se radi 12h i ide se s drugim članom OPGa u Rijeku 2x mjesečno - vikendom se ne radi - vožnja dostavnog vozila (kombi) B kategorije nosivosti 3.5t i srednje veličine - utovar prije dostave i istovar preostalih vrećica nakon dostave Uvjeti: - vozačka dozvola B kategorije - komunikativnost i ljubaznost - pozitivna, snalažljiva i okretna osoba Nudimo: - satnicu od 30 kn/h - tjedna isplata u petak - gratis eko voće i sokove prigodno Početak i trajanje: - planirani početak posla je 26.09.2022. - očekivano trajanje posla je do kraja siječnja 2023. Molim prijavu s par rečenica: - na mail dostave.opgmataga@gmai.com - za informacije zovite na telefon +385 95 830 3875 Web stranica: http://opgmataga.hr/hr/o-nama/

Prijava pozivom na +385958303875
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)