Agent/ica u korisničkoj podršci

Objavljeno: 19.09.2022. 07:19

Agent/ica u korisničkoj podršci za portugalski/mađarski/rumunjski i engleski jezik

Naručitelj (poslodavac): Smart Flex d.o.o. (za klijenta)

Šifra ili OIB naručitelja: 48625549392

Vrsta posla: Agent/ica u korisničkoj podršci za portugalski/mađarski/rumunjski i engleski jezik

Mjesto i adresa obavljanja posla: ured u Zagrebu (Heinzelova ulica 62a)

Početak i očekivano trajanje posla: 3.10.2022., rad na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): pokriveni putni troškovi do iznosa od 800 kn

Potreban broj izvođača (studenata/ica): nije specificirano

Opis posla: Smart Flex d.o.o. za svog klijenta, jednu od vodećih tvrtki u području korisničkog zadovoljstva i podrške, traži vedre i komunikativne osobe s naprednim znanjem portugalskog/mađarskog/rumunjskog i engleskog jezika. Svakodnevni zadaci uključuju odgovaranje na upite korisnika, izvornih govornika jezika. Kanali komunikacije su telefon, mail i chat.

Posebna znanja i vještine: Izvrsno poznavanje portugalskog/mađarskog/rumunjskog i engleskog jezika; ljubaznost, komunikativnost, dostupnost za rad u različitim smjenama.

Radno vrijeme: PON-PET, 9-17 sati

Ostale napomene i uvjeti: Na ovom radnom mjestu moguće je raditi preko studentskog ugovora ili ugovora o radu. Klijent omogućuje dogovor oko radnog vremena, uz preferirani fond sati od 30 ili više sati tjedno. Prije samostalnog rada, tvrtka osigurava svu potrebnu edukaciju i mentor.

Način i kontakt za prijavu studenata:  Ako smo te zainteresirali za ovaj posao, pošalji nam svoj životopis s napomenom „Prijava za studentsku poziciju – (ovdje navedite jezik za koji se prijavljujete)“ na mail prijava@smartflex.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)