Sales Agent

Objavljeno: 19.09.2022. 11:20

KeyComms traži osobu na poziciji Sales Agenta

Naručitelj (poslodavac): Keycomms d.o.o.

Šifra ili OIB naručitelja: 84277194785

Vrsta posla: Sales Agent

Adresa obavljanja posla: Trsatska ulica 2c

Početak i očekivano trajanje posla: 10. listopada, na duže vrijeme, početak i prije po dogovoru

Radno vrijeme: po dogovoru (od ponedjeljka do petka, maksimalno 8 sati dnevno)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla:

Tvoji radni zadaci:

●             svakodnevna komunikacija putem telefona i emaila s novim i postojećim poslovnim klijentima

●             predstavljanje usluga i proizvoda naše tvrtke

●             briga o računima naših klijenata

●             podrška u korištenju platformi za trgovanje

●             zadržati dobru atmosferu u uredu

Što očekujemo:

●             iskustvo je poželjno, ali nije uvjet - sve se može naučiti

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)