Korisnička podrška

Objavljeno: 20.09.2022. 07:19

Q Experience d.o.o. traži studente/ice za korisničku podršku na njemačkom i nizozemskom jeziku

Vrsta posla: Specijalist za korisničku podršku na njemačkom jeziku

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ožegovićeva 16, Zagreb (moguć rad od kuće unutar Hrvatske)

Početak i očekivano trajanje posla: dostupno više termina za početak rada tijekom rujna i listopada, na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 42.19 kn/h (5.6 eur)

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Govoriš njemački i u potrazi si za poslom? Pridruži nam se!

Kao Customer Care Specialist pružat ćeš korisničku podršku kupcima putem telefona ili pismenim putem. Bez brige, nećeš se baviti prodajom :).

Možeš raditi iz našeg modernog ureda u Zagrebu ili iz udobnosti svoga doma bilo gdje unutar Hrvatske. Obuka je plaćena, oprema spremna za tebe, a uz to dobivaš i sat vremena plaćene pauze svaki dan!

Zvuči super? Pošalji nam svoju prijavu!

Posebna znanja i vještine: odlično poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika (za potrebe interne komunikacije), snalaženje u MS Office programima

Radno vrijeme: dostupne različite smjene (moguć rad na pola radnog vremena, minimalno 25h tjedno)

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave slati isključivo putem poveznice https://heloo.com/german-customer-care-specialist/

Vrsta posla: Specijalist za korisničku podršku na nizozemskom jeziku

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 43.70 kn/h (5.8 EUR)

Opis posla:

Govoriš nizozemski i u potrazi si za poslom? Pridruži nam se!

Posebna znanja i vještine: odlično poznavanje nizozemskog jezika u govoru i pismu, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika (za potrebe interne komunikacije), snalaženje u MS Office programima

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave slati isključivo putem poveznice https://heloo.com/dutch-customer-care-specialist/

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)