Asistent/ica

Objavljeno: 06.10.2022. 10:14

Administrativni posao - Asistent/ica za regrutaciju i zapošljavanje na njemačkom jeziku

Naručitelj (poslodavac): • MANPOWER  D.O.O.

Šifra ili OIB naručitelja: • 35539279541

Vrsta posla: •  Administrativni posao - Asistent/ica za regrutaciju i zapošljavanje na njemačkom jeziku

Mjesto i adresa obavljanja posla:  • Zagreb – Avenija Dubrovnik 16/7

Početak i očekivano trajanje posla: • Odmah, dugoročno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):   • 34 kn/sat

Potreban broj izvođača (studenata/ica) : •  1

Opis posla:  •  Asistent/ica pri regrutaciji i zapošljavanju

Posebna znanja i vještine:

•             voditi velik broj intervjua u vrlo kratkom vremenu

•             voditi cjelokupni selekcijski proces

•             odlično poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu

•             aktivna komunikacija s kandidatima

•             poželjno iskustvo rada u call centru

•             pronaći kandidate i onda kada ih nema

•             održavati dobre odnose s klijentima

•             multitasking je obavezan

Radno vrijeme: • Prema dogovoru i studenskim obvezama

Ostale napomene i uvjeti:

•             Možeš odvojiti 30-40h tjedno

•             Četverodnevni radni tjedan

•             Edukacije i mogućnost napredovanja

•             i… pa ne možemo baš sve otkriti odmah

Način i kontakt za prijavu studenata: Slanjem životopisa na mail adresu : igor.devcic@manpower.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)