IT tehničar

Objavljeno: 22.09.2022. 13:23

IT tvrtka Libusoft Cicom traži tehničare (m/ž) za instalaciju aplikacija.

Šifra ili OIB naručitelja: 14506572540.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Remetinečka cesta 7A, 10020 Zagreb.

Početak i očekivano trajanje posla:  Listopad-Prosinac 2022 (uz potencijalnu mogućnost produljenja).

Neto cijena sata posla (za redoviti rad): 30 kn po satu.

Opis posla: IT tvrtka Libusoft Cicom traži studenta/icu za instaliranje programskog rješenja „Sustav poslovnih informacija“, komunikaciju s korisnicima – pismena i usmena, osnovnu pomoć korisnicima u radu na računalu.

Posebna znanja i vještine: dostupnost za rad puno radno vrijeme, osnovno znanje rada operacijskih sustava, komunikacijske vještine – pismene i usmene, poznavanje hardverskih komponenti računala, osnove poznavanja rada u mrežnom okruženju, osnovno znanje administracije operacijskih sustava.

Radno vrijeme: 08:00-16:00h, uz povremeni rad u popodnevnim satima.

Ostale napomene i uvjeti: osiguravamo plaćenu edukaciju tijekom koje ćete dobiti potrebna znanja vezana uz instalacije programskog rješenja.

Način i kontakt za prijavu studenata:

Prijava preko obrasca na web stranici: https://www.spi.hr/karijere/#tehnicar-za-instalaciju-aplikacija-student-mz-rOg

Kontakt za prijavu: lc.hr@spi.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)