Korisnička podrška

Objavljeno: 22.09.2022. 13:23

Lelo Adria d.o.o. traži studente/ice za rad u administraciji i korisničkoj službi (Customer care).

Šifra ili OIB naručitelja: OIB: 94696796943.

Adresa obavljanja posla: Radnička cesta 202, Zagreb.

Početak i očekivano trajanje posla: 15.10.2022 – 31.12.2022.

Radno vrijeme: prema dogovoru sa supervizorom.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33,00 kn/sat.

Opis posla: verifikacija online narudžbi, uređivanje narudžbi prema želji kupca, procesiranje, kontakt sa dostavljačkim službama ili raznim odjelima unutar tvrtke radi pribavljanja bitnih informacija, odgovaranje na e-mail upute.

Posebna znanja i vještine: izvrsno znanje Engleskog jezika (u pismu i govoru), odlične komunikacijske vještine (u pismu i govoru), pažljivost, točnost, dosljednost. Proaktivnost, dobro funkcioniranje u timu, pozitivan duh, prijateljski pristup. Dostupnost za rad u tjednu (pon – petak).

Ostale napomene i uvjeti: znanje dodatnog stranog jezika ili prethodno iskustvo rada u korisničkoj podršci je plus ali nije obavezno.

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na: human.resources@lelo.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)