Telemach Hrvatska d.o.o

Objavljeno: 15.11.2022. 12:14

Uprava Telemach Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za rad u administraciji

Telemach Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za rad u korisničkoj podršci

Administrator (m/ž)

Poslodavac: Telemach Hrvatska d.o.o.

Mjesto rada:

-          Telemach Hrvatska d.o.o. Zagreb – Josipa Marohnića 1, City Plaza

Predviđen vremenski period rada: 15.11.2022. – 01.05.2023.

Očekivani početak rada: odmah

Dostupnost: od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni na puno radno vrijeme

Cijena sata: 30kn neto

Opis posla:

  • administrativni poslovi
  • ispravak korisničkih adresa u CRM sustavu

Koga tražimo?

Organizirana si i temeljita osoba, točna i precizna u izvršenju zadataka, proaktivna, fleksibilna i predana poslu. Dobro poznaješ rad u MS Office-u s naglaskom na Excel; kao i engleski jezik u govoru i pismu.

Nudimo:

  • Raznoliko okruženje s agilnim i talentiranim pojedincima u čitavom spektru karijera
  • Mogućnosti učenja putem razmjene znanja i edukacija
  • Moderan uredski dizajn
  • Besplatna kava i čaj

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV pošalju putem linka za prijavu najkasnije do nedjelje, 15.11.2022. U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.

Rad u kontaktnom centru (m/ž)

Imaš radno iskustvo u korisničkoj podršci? Odlično, onda sigurno znaš koliko je za korisnika i za tebe važno da su sustavi i procesi jednostavni i brzi, a usluge konkurentne i lake za objasniti. To je upravo ono što nudimo!

Ako i nisi do sada imao/la priliku raditi u korisničkoj podršci, ovo je velika prilika da uz naše mentorstvo i motivaciju, naučiš sve o korisnicima, tehnologiji, radu na računalu i poslovnoj komunikaciji!

-          Telemach Hrvatska d.o.o. kontaktni centar Zagreb – Radnička cesta 180, Poslovni centar Agram

Predviđen vremenski period rada: 01.12.2022. – 01.09.2023.

Cijena sata: 30 kn neto + bonusi sukladno ostvarenju mjesečnih ciljeva

Opis posla:

  • zaprimanje i obrada korisničkih upita putem telefona
  • interakcija s korisnicima pružanjem relevantnih informacija, uputa, savjeta i pomoći za korištenje usluga
  • provođenje kampanja za zadržavanje korisnika i prodaja usluga
  • osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

Uvjeti:

-          ugodna, komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba, srdačna u komunikaciji s ljudima

-          dostupna/dostupan od ponedjeljka do nedjelje od 07:00 do 23:00 (rad u dvije smjene)

-          obvezna edukacija u trajanju od 3 tjedna, rad na puno radno vrijeme za vrijeme edukacije

Nudimo:

  • mogućnost napredovanja za najbolje savjetnike
  • mogućnosti učenja putem razmjene znanja i edukacija
  • redovni i stimulativni prihodi uz mogućnost dodatne zarade
  • moderan uredski dizajn
  • besplatna kava i čaj

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem linka za prijavu najkasnije do 15.12.2022.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)