Rad u skladištu

Objavljeno: 02.02.2023. 13:05

Mobidom d.o.o. traži studente/ice za deklariranje robe i pripremne radnje za otpremu

Šifra ili OIB naručitelja:  40870983486

Vrsta posla: deklariranje robe i pripremne radnje za otpremu

Adresa obavljanja posla: SUPILOVA 7/HEINZELOVA 66, ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 02.02.2023., 6 mjeseci

Radno vrijeme: puno (8 sati)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 4,65 EUR

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

 -deklariranje robe (rezervni diijelovi i oprema za mobitele)

- pripremne radnje za otpremu robe

- ostali poslovi po nalogu Poslodavca

Posebna znanja i vještine:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- odlično znanje rada na računalu

- brzo i kvalitetno provođenje radnih zadataka

Ostale napomene i uvjeti: poželjni kandidati koji su u mogućnosti raditi 8 sati (nije uvjet)

Način i kontakt za prijavu studenata:  e-mail: globanromana@gmail.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)