Knjigovodstveno-računovodstveni poslovi

Objavljeno: 19.01.2023. 12:05

Brojevi d.o.o. traže studente/ice za knjigovodstveno-računovodstvene poslove

Vrsta posla: Knjigovodstveno-računovodstveni poslovi

Adresa obavljanja posla: Josipa Vogrinca 2a, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: prema dogovoru na duži vremenski period

Radno vrijeme: od 4h dnevno, prema mogućnostima i dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 4,70 eura

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Knjiženje poslovne dokumentacije i drugi računovodstveno-knjigovodstveni poslovi

Posebna znanja i vještine: odgovornost, spremnost na usvajanje novih znanja i kontinuirano usavršavanje, znanje MS Office paketa, dobro poznavanje engleskog jezika

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju studenti računovodstvenog usmjerenja koji mogu raditi minimalno 4 dana u tjednu.

Način i kontakt za prijavu studenata: posao@brojevi.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)