Administrativni poslovi

Objavljeno: 20.01.2023. 12:06

Klimaoprema d.d. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi  - Rad u odjelu Tehničke razrade

Adresa obavljanja posla: Franje Tuđmana 14b, 10431 Sveta Nedelja

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada odmah, na duži vremenski period

Radno vrijeme: Minimalno 20h tjedno/po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 5 EUR/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Plotanje nacrta i ostali administrativni poslovi u odjelu Tehničke razrade koji se bavi 3D modeliranjem čistih prostora i izradom projektne dokumentacije u sklopu izvedbenog projekta u programu Revit

Posebna znanja i vještine: Prednost imaju studenti/ce strojarske, građevinske i drugih tehničkih struka

Ostale napomene i uvjeti: Poželjno da je student/ica s područja Samobora ili Svete Nedelje, no nije uvjet

Način i kontakt za prijavu studenata: Životopis i motivacijsko pismo poslati na hr@klimaoprema.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)