Prodaja

Objavljeno: 20.01.2023. 07:05

Vision compliance d.o.o. traži studenta/icu za posao - Prodajni predstavnik (m/ž)

Vrsta posla: administrativni poslovi

Adresa obavljanja posla: Trg Republike Austrije 23

Početak i očekivano trajanje posla: odmah

Radno vrijeme: 09:00-15:00h

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 4,38 EUR

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Jeste li student koji traži karijeru u prodaji? Ne tražite dalje!
Vision Compliance, vodeća konzultantska tvrtka za upravljanje regulatornom usklađenošću, traži visoko
motiviranog i rezultatima vođenog vanjskog prodajnog predstavnika da se pridruži našem timu.
Kao vanjski prodajni predstavnik bit ćete odgovorni za: Proaktivno stvaranje novih poslova
putem telefonskih poziva, e-pošte i drugih oblika komunikacije; Identificiranje i kvalificiranje potencijalnih klijenata; stvaranje
i održavanje čvrstog niza potencijalnih kupaca; Učinkovito predstavljanje naših usluga i rješenja
potencijalnim klijentima; Poznavanje CRM softvera i poznavanje Hubspota je plus, poznavanje
usklađenost s propisima i industrijama u kojima poslujemo je plus. U Vision Complianceu cijenimo inovacije i kontinuirano učenje.

Nudimo: Priliku za preuzimanje inicijative i doprinos rastu tvrtke;Priliku za studente koji se ističu u ovoj ulozi - mogu dobiti ponudu za puno radno vrijeme; Dinamično i izazovno radno okruženje; Priliku za rad u timu s iskusnim profesionalcima.

Are you a student looking for a career in sales? Look no further!

Vision Compliance, a leading regulatory compliance management consultancy, is seeking a highly

motivated and results-driven Outbound Sales Representative to join our team.

As an Outbound Sales Representative, you will be responsible for: Proactively generating new business

through phone calls, emails, and other forms of communication; Identifying and qualifying leads; Building

and maintaining a robust pipeline of potential customers; Effectively presenting our services and solutions

to potential clients; Familiarity with CRM software and knowledge of Hubspot is a plus ,Knowledge of

regulatory compliance and the industries in which we operate is a plus

At Vision Compliance, we value innovation and continuous learning. We offer:

An opportunity to take the initiative and contribute to the company's growth; An opportunity for students

who excel in this role to receive a full-time offer; A dynamic and challenging work environment; A chance to

work with a team of experienced professionals.

Način i kontakt za prijavu studenata: contact@visioncompliance.eu

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)