Rad u trgovini

Objavljeno: 20.01.2023. 12:06

Textile house trgovine d.o.o. traže studenta/icu za rad u trgovini (Zaprešić)

Vrsta posla: prodavač/ica

Adresa obavljanja posla: Zaprešić, ul. Drage Švajcara 9

Početak i očekivano trajanje posla: prema potrebi

Radno vrijeme: 40h tjedno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 4,38 EUR

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: prodaja second hand odjeće, čišćenja radnog prostora, priprema robe u skladištu

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, ljubaznost, organiziranost, poželjno znanje rada na blagajni ( gotovinsko i kartično plaćanje)

Ostale napomene i uvjeti: potrebna ispomoć u poslovnici prilikom godišnjih odmora, radi se u dvije smjene, jutarnja i popodnevna, radno vrijeme 8h dnevno. Mogućnost dogovora smjena.

Način i kontakt za prijavu studenata: zapresic.petrino@gmail.com, 095 562 5396

Prijava pozivom na +385955625396
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)