Rad u trgovini

Objavljeno: 30.01.2023. 10:08

Rad u trgovini, ECCO Adriatic d.o.o. / Designer Outlet Croatia, Arena

Vrsta posla: Asistent u prodaji

Početak i očekivano trajanje posla: početak rada odmah, zaposlenje kroz cijelu godinu

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Cijena sata: 5,00 EUR

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

-Prezentacija i prodaja obuće i popratnih proizvoda kupcima

-Davanje kupcima svih informacija o proizvodima i uvjetima prodaje

-Naplata proizvoda

-Preuzimanje robe, pravilno sortiranje u skladištu i izlaganje u trgovini

-Briga o izgledu i rasporedu trgovine u skladu s uputama

-Održavanje reda i čistoće u trgovini

-Drugi poslovi po nalogu voditelja poslovnice

Posebna znanja i vještine: rad u trgovini prednost

Radno vrijeme: prema potrebi, prednost je mogućnost rada preko tjedna

Mjesto i adresa obavljanja posla: ECCO trgovina Designer Outlet Croatia.

Način i kontakt za prijavu studenata: putem maila: Kontakt: ivan@ecco.com

Mjesto i adresa obavljanja posla: ECCO trgovina Arena Centar

Način i kontakt za prijavu studenata: putem maila: hr-cr-arena.manager@ecco.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)