Razni poslovi

Objavljeno: 20.01.2023. 14:06

Calzedonia digital d.o.o. traži studente/ice za testiranje e-commerce platforme

Vrsta posla: Studenti za testiranje e-commerce platforme

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: početak 02.-06.2023.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 5,31 eur/satu

Opis posla:   Analiziranje pojedinih scenarija testova, Provođenje testova na front-endu, Evidencija rezultata pojedinih testova, Otvaranje prijava za neuspjele testove

Posebna znanja i vještine: Poznavanje rada na računalu, Služenje programima iz MS Office paketa (prvenstveno Excel), Prijašnje korištenje nekog od CMS sustava (npr. Wordpress) je dodatna prednost

Radno vrijeme:  30 sati tjedno

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti:  prednost imaju osobe iz Zagreba kako bi mogli raditi iz ureda.

Način i kontakt za prijavu studenata:  posao@calzedoniadigital.hr

Studenti za testiranje e-commerce platforme (m/ž)

Calzedonia grupa traži studente za rad na poslovima testiranja Salesforce Commerce Cloud platforme. Na temelju unaprijed definiranih scenarija provjeravat će rezultate na web-stranicama brandova Calzedonia, Intimissimi, Tezenis i Falconeri. Kandidati moraju biti dostupni za svakodnevni rad od nekoliko sati tokom ožujka, travnja, svibnja i lipnja.

Zadaci:

  • Analiziranje pojedinih scenarija testova
  • Provođenje testova na front-endu
  • Evidencija rezultata pojedinih testova
  • Otvaranje prijava za neuspjele testove

Odgovornosti:

  • Odrađivanje testova u dogovorenom roku
  • Praćenje otvorenih prijava i naknadno dovršavanje testova
  • Koordinacija testova s ostalim članovima i timovima

Tražene vještine/osobine:

  • Poznavanje rada na računalu
  • Služenje programima iz MS Office paketa (prvenstveno Excel)
  • Prijašnje korištenje nekog od CMS sustava (npr. Wordpress) je dodatna prednost

Mjesto rada: ZAGREB

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)