Rad u trgovini

Objavljeno: 23.01.2023. 14:06

Pittarosso traži studente/ice za rad, West Gate / Selska cesta / King Cross

Vrsta posla: prodavač, blagajnik, skladištar

Mjesto i adresa obavljanja posla: poslovnica West Gate

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, na duži period ili po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redovni rad 4,40 €

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: prodaja, rad u prodavaonici, rad na blagajni, kodiranje robe, slaganje poslovnice,briga o urednosti trgovine, slaganje izloga. .

Radno vrijeme: jutarnja smjena od 9:30-15h, popodnevna smjena od 15-21h, vikendi-  jutarnja od 10-15 h  ili popodnevna smjena od 15-21h

Način i kontakt za prijavu studenata: westgate@pittarosso.com

Pittarosso, Selska cesta 144  traži studente/ice za rad u trgovini

Početak i očekivano trajanje posla 01.12.2022. Trajanje potrebe do kraja 3. mjeseca 2023..

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):4,40 €

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava sa za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Prodaja, slaganje dućana, briga o higijeni dućana, usluživanje kupaca

Posebna znanja i vještine: Osnove prodaje, komunikativnost.

Radno vrijeme: 4-6 sati dnevno ili po potrebi,  20-30 sati tjedno.

Poslati zamolbu i životopis na email adresu SREDNJACI@pittarosso.com

Mjesto i adresa obavljanja posla: TC King Cross Jankomir, ul.Velimira Škorpika 34

Početak i očekivano trajanje posla: 18.01.2023.., na dulji period po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 4,40 €/h, za nedjelju i blagdan uvećana

Opis posla: Rad u prodaji, rad sa kupcima, održavanje trgovine i skladišta, izlaganje robe

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, fleksibilnost, spremnost na timski rad

Radno vrijeme: u smjenama po dogovoru, cca 6 sati dnevno

Ostale napomene i uvjeti: dobra povezanost javnim prijevozom

Način i kontakt za prijavu studenata: 01/3457-344, jankomir@pittarosso.com

Prijava pozivom na +38513457344
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)