Instalacija i servis IoT/dronova

Objavljeno: 24.01.2023. 08:05

Agrigentum d.o.o. traži studente/ice za instalaciju i servisiranje IoT uređaja te dronova sa primjenom u poljoprivredi.

Naručitelj (poslodavac): AGRIGENTUM D.O.O. - DIGITAL AGRO (www.digitalagro.eu)

Šifra ili OIB naručitelja: 34762579469

Adresa obavljanja posla: Biokovska 68, Zagreb.

Početak i očekivano trajanje posla: 6.2.2023 – nekoliko mjeseci.

Radno vrijeme: 09-17 ili prema dogovoru.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 4,70 €/h.

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): prema dogovoru.

Opis posla:

- koristiti podatke iz tehničkog  kataloga proizvođača opreme

- odabrati dijelove sklopa/uređaja prema zadanim uvjetima i standardima

- zamijeniti dijelove uređaja i/ili sustava prema planu održavanja za odabranu opremu

- pokrenuti samodijagnostiku uređaja i/ili sustava

- ugoditi postavke uređaja i/ili sustava

- provesti odgovarajuće postupke preventivnog održavanja

- prepoznati pogrešku/ neispravnost uređaja i/ili sustava

- ispitati ispravnost rada elektroničkih komponenata i/ili sklopova

- popraviti elektroničke sklopove i/ili uređaje

- koristiti i održavati uređaje energetske elektronike

- izvršiti kontrolu sigurnosti i pouzdanosti uređaja/sustava prema tehničkoj dokumentaciji

- potvrditi funkcionalnost ugrađene opreme

- izvršiti servisno ispitivanje sklopova i/ili sustava

- instalirati operacijski sustav

- organizirati datoteke i dokumente

- instalirati odgovarajuće korisničke programe

- nadograditi nove inačice korisničkih programa

- instalirati programske alate i aplikacije

- izraditi sigurnosne kopije podataka

- provoditi postupke zaštite računala

- postaviti parametre aplikacije

- postaviti i konfigurirati bežičnu mrežu

- postaviti aplikaciju i instalaciju u oblaku

Posebna znanja i vještine:

Osnove elektrotehnike i računarstva

Prednost imaju studenti/ce koji posjeduju:

školovanje ili radno iskustvo u području informacijskih tehnologija

iskustvo u radu na instalaciji i održavanju IoT uređaja

iskustvo u radu sa audio/video sustavima i opremom

iskustvo u radu sa dronovima (tipa DJI Mavic)

Radno vrijeme: svaki dan od 9:00 do 17:00 (uz mogućnost dogovora).

Ostale napomene i uvjeti: Što nudimo?

- priliku za učenje i razvoj u području digitalnih tehnologija

- kratko uvođenje u posao i mentorstvo, polaganje industrijskih certifikata

- ugodnu i prijateljsku radnu atmosferu i kulturu

- priliku za daljnji osobni razvoj i rast preuzimanjem odgovornosti unutar odjela

Vrijednosti koje cijenimo su: sistematičnost, pouzdanost, predanost poslu, kolegijalnost, timski rad, volja za učenjem i daljnjim usavršavanjem.

Način i kontakt za prijavu studenata: posao@digitalagro.eu

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)