Prodajni savjetnik (m/ž)

Objavljeno: 24.01.2023. 10:06

Sabex d.o.o. traži studente/ice za posao - NUXE Beauty Savjetnik u ljekarnama (m/ž)

Vrsta posla: NUXE Beauty Savjetnik u ljekarnama

Adresa obavljanja posla: grad Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 1.2. do daljnjega

Radno vrijeme: prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 5, 50e /h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

1. Rad s kupcima:
obućen/a si u kutu i funkcioniraš kao dio tima u ljekarni. Cilj ti je:

  • prepoznavanje potreba kupaca
  • edukacija kupaca o njezi kože te preporuka odgovarajućih proizvoda
  • unapređenje prodaje i odnosa s kupcima
  • ispunjenje zadanih prodajnih ciljeva

2. Rad s farmaceutima:

  • uređivanje polica i briga o brandu na prodajnom mjestu
  • postavljanje promidžbenih materijala
  • edukacija farmaceuta o proizvodima i unapređenje odnosa

Posao je intenzivan i dinamičan. Potrebno je kontinuirano, proaktivno pristupanje kupcima kao i snalažljivost u različitim situacijama.

  • Posebna znanja i vještine:
  • odlično snalaženje u prodaji 1 na 1
  • osnovno znanje rada na računalu (MS Office)
  • vozački ispit B kategorije i mogućnost korištenja vlastitog automobila (uz naknadu troškova) je prednost

Ostale napomene i uvjeti: Tražimo studente završnih godina koji imaju dovoljno slobodnog vremena za rad više puta tjedno u smjenama 4-7h

Način i kontakt za prijavu studenata: PRIJAVE ISKLJUČIVO PREKO LINKA https://sabex9.talentlyft.com/o/ymS/apply

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)