Administrativno-knjigovodstveni poslovi

Objavljeno: 25.01.2023. 09:07

FORIS SAVJETOVANJE d.o.o. traži studenta/icu za administrativno-knjigovodstvene poslove

Vrsta posla: administrativno-knjigovodstveni poslovi

Adresa obavljanja posla: Zagreb - Dubrava, Avenija Dubrava 152

Početak i očekivano trajanje posla: početak odmah, trajanje duži period

Radno vrijeme: od 8-16 h (ili po dogovoru)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 4,40 €/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: administrativni poslovi kao što su slaganje dokumentacije, odlaganje, unos podataka u razne evidencije, računovodstveno-knjigovodstveni poslovi

Posebna znanja i vještine: informatički pismena osoba (Excell, Word, Outlool), uredna, savjesna, pedantna, osnove računovodstva prednost

Ostale napomene i uvjeti: prednost studentu/ici ekonomskih fakulteta koji želi proširiti znanje, duži period

Način i kontakt za prijavu studenata: josip@foris-savjetovanje.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)