Korisnička podrška

Objavljeno: 25.01.2023. 12:08

Zeus prima d.o.o. traži studente/ice za rad u korisničkoj podršci sa znanjem njemačkog jezika

Vrsta posla: agent u službi za korisnike sa znanjem njemačkog jezika na C1/C2 razini

Adresa obavljanja posla: Homeoffice

Početak i očekivano trajanje posla: od 13.02.2023.

Radno vrijeme: 30 ili 40 h raspoređeno u vremenu od: pon-pet 08 – 20 h, subota 08 – 17 h, nedjeljom se ne radi

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 5,31 €/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: agent u službi za korisnike (Homeoffice) sa znanjem njemačkog jezika. Outbound-Inbound inkasso projekt za klijenta sa sjedištem u Njemačkoj. Zadaci su vezani za obradu otvorenih računa nastalih online shoppingom.

Posebna znanja i vještine: njemački u govoru i pismu na C1/C2 razini, autentičan izgovor

Ostale napomene i uvjeti: dostupnost unutar navedenog radnog vremena, dobro snalaženje u radu na računalu, stabilna LAN internetska veza

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na info@zeusprima.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)