Poduka

Objavljeno: 25.01.2023. 11:07

Logos učiteljica, obrt za poduku traži studente/ice za vođenje radionica za djecu te individualan rad s djecom

Vrsta posla: Voditelj/ica radionica za djecu te individualan rad s djecom

Mjesto i adresa obavljanja posla: Dubrava ili terenski rad prema mjestu stanovanja

Početak i očekivano trajanje posla: Veljača 2023.- Lipanj 2023.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 6,64 eura

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Rad s djecom prema posebnom programu rada Logos učiteljica. Rad je koncipiran u obliku vođenja grupnih ili individualnih radionica u učionici ili na terenu prema mjestu stanovanja.

Posebna znanja i vještine: Položeni pedagoški predmeti, osposobljenost i visoka motiviranost za rad s djecom, razvijene komunikacijske sposobnosti. Prednost apsolvent/ica zbog veće količine vremena koje ima na raspolaganju za obavljanje posla.

Radno vrijeme: Prema dogovoru.

Ostale napomene i uvjeti: Nudimo edukaciju prije početka rada te rad uz superviziju. Na taj način omogućujemo apsolventima pedagoških smjerova stjecanje iskustva i novih znanja te rad u opuštenoj i motivirajućoj okolini. Moguće je dobivanje preporuke.

Način i kontakt za prijavu studenata: Zamolbu i životopis poslati na: logosuciteljica@gmail.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)