Prodaja fornetta

Objavljeno: 25.01.2023. 08:07

Zona zabave d.o.o. traži studente/ice za pomoćne poslove na prodajnom mjestu Pek-Snack (fornetti), CCO West

Vrsta posla: pomoćni poslovi na prodajnom mjestu Pek-Snack (fornetti)

Adresa obavljanja posla: City Center one West (Jankomir 33, Zagreb)

Početak i očekivano trajanje posla: 25. siječanj 2023., na duže vrijeme/ ili prema dogovoru

Radno vrijeme: smjenski, radnim danom 15.30-21.30; nedjelja/blagdan/praznik 8-14 ili 14.30-21.30 sati sati

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 5,00 €

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): smjena prijepodne 5 €/h, poslijepodne 5,5 €/h; probni rad je plaćen

Opis posla: pomoćni poslovi prilikom pripreme i prodaje fornetta, bazično održavanje higijene prodajnog mjesta, ostali poslovi po uputi djelatnika

Posebna znanja i vještine: odgovornost, marljivost, samostalnost

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti koji žive u blizini trgovačkog centra, imaju važeću sanitarnu iskaznicu (nije uvijet!) i planiraju raditi duže vrijeme

Način i kontakt za prijavu studenata: na mail: matija@zona-zabave.hr, uz napomenu: FORNETTI CCO WEST

Uz prijavu potrebno priložiti kratki životopis sa osnovnim informacijama o sebi i radnom iskustvu.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)