Administrativni poslovi - Merck Sharp & Dohme d.o.o

Objavljeno: 02.07.2024. 11:44
Lokacija: IVANA LUČIĆA 2A, EUROTOWER Početak rada: rujan 2024. Trajanje rada: Dulji vremenski period, godinu dana Satnica: 5,50 eura Radno vrijeme: 6 do 8 sati svaki dan, fleksibilno radno vrijeme Opis posla:

Merck, Sharp & Dome (MSD) je vodeća svjetska farmaceutska kompanija. Predano radimo na poboljšanju zdravlja i dobrobiti ljudi širom svijeta, od razvijanja novih lijekova i cjepiva za liječenje te sprječavanje bolesti do pomaganja potrebitima. Nadahnjuje nas činjenica da naši inovativni lijekovi, cjepiva i veterinarski lijekovi koje otkrivamo i proizvodimo mogu promijeniti živote ljudi širom svijeta.

Rad u MSD-u ne znači samo posao, već i priliku za osobni i profesionalni razvoj. Prethodno radno iskustvo je prednost, ali jako nam je bitna tvoja motivacija. Prvih nekoliko dana pružit ćemo ti sve potrebne informacije i obuku kako bi se upoznao/la s administrativnim zadacima. Nakon toga, imat ćeš mentora koji će ti pružiti podršku i biti tvoj vodič kroz poslovne izazove.

Ako voliš učenje, stjecanje novih iskustva te dinamičnu i pozitivnu atmosferu, pozivamo te da se pridružiš našem MSD timu kao Administrativni asistent!

Opis posla:

·        Vođenje i ažuriranje excel tablica kako biste pridonijeli praćenju i analizi financijskih i drugih poslovnih podataka.

·        Analiza podataka i dokumenata kako biste pružili vrijedne uvide i podršku poslovnim procesima.

·        Rad u internim sučeljima za upload i download dokumenata kako biste olakšali protok informacija unutar tvrtke.

·        Obrada dokumenata, uključujući skeniranje, printanje i arhiviranje, kako biste pomogli održavanju ureda na visokoj razini organizacije.

·        Suradnja i komunikacija s kolegama iz različitih odjela radi organizacije posla i prijenosa informacija

Uvjeti:

·        Mogućnost rada 30 do 40 sati tjedno (6-8 h dnevno) uz po potrebi veću fleksibilnost

·        Aktivno korištenje MS Officea s naglaskom na Excel i Word

·        Aktivno znanje engleskog jezika

·        Odgovornost, preciznost i točnost u radu s podacima

·        Samostalnost te motiviranost za učenjem i razvojem

·        Iskustvo rada na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet

Što nudimo:

·        Početna satnica 5,50 EUR/sat

·        Raditi s nama znači otvoriti vrata karijernim mogućnostima. Mnogi naši bivši studenti postali su naši stalni zaposlenici te su postigli značajan napredak u karijeri.

·        Besplatna kava, sokovi, voće i grickalice kako biste se osvježili i energizirali tijekom radnog dana.

·        Osim što predano radimo, puno se i družimo i slavimo uspjehe. Imat ćeš mogućnost sudjelovanja u raznim aktivnostima i druženjima koja organiziramo kao što su zanimljiva tematska predavanja, kompanijski dan volontiranja, obiteljski dan, Live It aktivnosti i razna druga druženja

·        Mogućnost učenja i razvoja u internacionalnoj kompaniji, stjecanje vrijednih vještina i iskustva u poslovnom okruženju koje pruža globalne mogućnosti.

Ako si student/ica motiviran za rad na administrativnim poslovima, te posjeduješ dobre organizacijske vještine i željan si usvajanja novih znanja, prijavi nam se!

Radujemo se tvom dolasku u naš tim i zajedničkom uspjehu

Naši partneri: imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)