Pošalji prijatelju:
WhatsApp

KONOBAR/ICA U ŠANKU RESTORANA - CAPITANO ugostiteljski obrt, vl. Neven Paripović

Objavljeno: 24.07.2026. 14:46
Lokacija: Ul. Riva creskih kapetana 2, 51557, Cres, Hrvatska Početak rada: 1.8.2026 Trajanje rada: 30 dana Satnica: 7,00 EUR Ostale naknade: 2 obroka dnevno, smještaj u klimatiziranoj sobi s kupaonicom, putni trošak u iznosu autobusne karte Zagreb – Cres – Zagreb Radno vrijeme: (dvokratno) 10:00 – 13:00 i 18:30 – 23:30 Opis posla:

Restoran-pizzeria Krušija traži osobu koja je spremna raditi u šanku na poziciji pomoćnog konobara. Obzirom da se radi o restoranu, nema puno kuhanja kave, i pripreme kompliciranih pića. Osim pripreme pića tu je i pranje čaša i šalica (u perilici naravno) te prenošenje tanjura od kuhinje do pulta s kojeg ide posluživanje. Brineš se da frižideri budu puni i na kraju počistiš šank

pored 2 obroka, svi u restoranu mogu neograničeno konzumirati kave te mineralnu vodu, a nakon odrađene smjene piće po izboru. Svi zaposlenici su smješteni u dvokrevetne sobe s kupaonicom. Dakle 2 osobe dijele sobu i jednu kupaonicu. Smještaj je udaljen manje od 3 minute hoda od lokala koji je u centru Cresa

Prijave:

pozivom na broj 095/626-4141 ili na mail restorancapitano@gmail.com u kojem izražavate svoju namjeru za rad. Ostaviti kontakt broj u mailu.


Prijava pozivom na +385956264141
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)